Algab 27. mail, 2024

6-kuuline kogemus, millega Sa vabastad oma ettevõtte ja elu seda piiravatest maise teadvuse reeglitest

Su äri on loodud olema jumalik

Sa oled vaba ettevõtlusega seotud maise teadvuse reeglitest ja piirangutest siis, kui sa tunned end vabalt ja avaralt ning loomine on su jaoks lihtne.

Kui see praegu sinu puhul nii ei ole, siis on see tingitud piiravatest reeglitest sinu teadvuses.

Need on paradigmad, mis ütlevad sulle, mis on võimalik ja mis mitte, mis toimib ja mis mitte. Need on su süsteemis peidetud, maskeeritud tõeks, nii et sa ei oska neid isegi kahtluse alla seada.

Aga ainult seni, kuni sa need paljastad ja vabastad oma loomisvõime.

Sa oled piiritu Looja.

Su ettevõte on vahend, mille kaudu sa saad täita oma suurimaid soove ja teha oma jumalikku olemust toodete, teenuste ja kogemuste kaudu ülejäänud maailmale kättesaadavaks. Puhas eufooria ja rahavoog on garanteeritud, kui sa teed oma äri PUHTAST OLEKUST. Siis sa tõstad mitte ainult ennast, vaid ka oma kliendid, meeskonna ja partnerid järgmisele tasemele.

Kui sa oled puhtas olekus, suhtleb igal hetkel sinuga lõpmatu intelligentsus.

See näitab sulle samm-sammult, mida, millal ja kuidas luua, ilma enda või teiste peal jõudu kasutamata.

Siin on sul jumalik SELGUS, teadmine, täpselt siis, kui sul on vaja teha järgmine samm.

Kõik, mida sa oma ettevõttes ja elus lood, tõstab maailma ja on kasumlik. See oled sina oma tõelises väes ja võimsuses, saades ligipääsu Loomise puhastele koodidele. 

Et pääseda ligi oma jumalikule potentsiaalile, tuleb sul loobuda maise teadvuse loomisreeglitest.

Maises teadvuses on reeglid idee saamise ja valimise kohta, reeglid tootearenduse kohta, reeglid turunduse, hinnakujunduse ja müügi kohta, reeglid meeskonna loomise kohta, reeglid kohaletoimetamise kohta. Reeglid aja ja ajastuse kohta. Reeglid raha haldamise kohta. Reeglid potentsiaali ja inimvõimete kohta. Ja need kõik piiravad su äri toimimist selle kõige imelisemal ja võimsamal kujul.

EBATAVALISES teeme me su ettevõtte kõigis osades nähtavaks maise teadvuse reeglid, mis praegu piiravad selle tõelist vormi ja kasvu. Nii vabastad sa ennast ja oma äri. Nii saad sa oma puhtaimat olemust tuua mateeria maailma, ilma et sa tunneksid end piiratuna.

See 6 kuu pikkune kogemus on energeetiline kookon, milles sa viid ennast, ettevõtte loojat, oma kõrgeimasse olekusse. Ja sellega tõstad oma äri selle piiramatusse jumalikku vormi.

Programmis on live meistriklassid, kus sa paljastad täpsusega oma loomist piiravad tingimused ja reeglid;
 sügavad otsetreeningud väikses grupis, kus me avame sinu loomisvõime sealsamas kohtumise ajal, ning privaatne toetusgrupp, kus sa saad esitada küsimusi ja saada minult vastuseid 6 kuu jooksul. Kõik seansid toimuvad läbi Zoomi, need salvestatakse ja sul on neile tähtajatu ligipääs.

Kogemus lõpeb 5-päevase EBAMAISE retriidiga ülimalt luksuslikus troopilises sihtkohas, kus sa maandud füüsiliselt oma uues olekus, oma äri ja elu jumaliku loojana. Retriit toimub 14.-20. november.

Algus 27. mail

Investeering 60000€ tasudes korraga.

Makseplaan Üks: 3 x 20000€, makse kord kuus.
Makseplaan Kaks: 6 x 11000€, makse kord kuus.

See on sulle, kui

Saada soov liitumiseks siin

Kui Sa vastasid eelolevatele punktidele jaatavalt, siis oled oodatud EBATAVALISE Meisterprogrammiga liituma.
Me võtame sinuga ühendust, kui oleme näinud su vastuseid.

Sul on küsimus?

Saada meile e-mail aadressil hoidja@supremeempires.ee ja me võtame sinuga ühendust.