NÄGIJA KUTSUMINE

Ainuke viis luua kvanthüppeid on valida maagia.

Kvanthüpped on maagia. Kui sa tahad neid kogeda, on maagilise valimine möödapääsmatu. Kuidas ära tunda, milles on su ettevõtmises praegu kõige rohkem maagiat?

Lugedes energiat.

Sul on võime lugeda energiat, sinu kehas. See on sul praegu olemas.

Kui sa pole seda võimet teadlikult kasutanud, ei tähenda see, et sul seda võimet pole.

Sul on see võime. Sa lihtsalt ei ole seda veel OMAKS VÕTNUD.

Et seda omaks võtta ja kasutada, tuleb see esmalt üles äratada. Sinu viis energiat lugeda peab olema su luudes aktiveeritud.

See võime on su värav väe ja külgetõmbe juurde – et saaksid luua seda, mida su hing soovib, väljendades puhtaimat tõde, mis on sulle praegusel hetkel kättesaadav, luues oma teel maagilist küllust ja avardumise laine.

Tõeline preemia on see…

Seda võimet omaks võttes kasvad sa selle mina versioonini, millel on võimas energia, kes teab samme su kõige sügavamate soovide täitumiseni, kes tunneb otseteed su puhta olemuseni.

See on sinu versioon, mis on suurem, ilusam, julgem ja juba loonud selle, mis on su praeguse mina ulatusest väljas. See on versioon sinust endast, mis kiirgab tõde sellise heledusega, et ka teised seda näevad ja hakkavad ärkama.

Sinu viis energiat lugeda on ainulaadne.
On aeg see omaks võtta.

Energia lugemine, selgelt ja puhtalt, nähes täpsusega, kus on moonutused – nii et sa tead täpselt, mille osas edasi liikuda ja mille osas mitte – on kvantloomise eeltingimus. See on tee energeetilise meisterlikkuseni.

Nägija Kutsumine

60-minutiline personaalne seanss, kus me kutsume välja ja aktiveerime Sinu individuaalse energia ja koodide lugemise võime.

Sa tead täpselt, mida teha, et lugeda oma brand’i, toodete, teenuste ja klientide energiat ning kõige muu energiat, mille osas sa seda lugeda soovid.

See muudab su jaoks kogu mängu. Sa saad teadlikuks oma energia lugemise viisist ja sa saad seda kasutama hakata kohe peale seanssi. Täpselt nii lihtne see ongi.

Klientidelt