Raha loomine peaks olema lihtne

Tehes seda, mida sa armastad, peaks raha vaba vool tunduma sulle kõige loomulikum asi maailmas. Sa peaksid tundma ennast raha luues hästi. 

Sa peaks nautima oma tööd kõikides selle elementides – pakkumisi ja tooteid luues, hindu valides, turundades ja müües, isegi ettevõtte taustsüsteeme ehitades. Tehes seda, mida sa armastad, peaks raha vaba vool tunduma sulle kõige loomulikum asi maailmas.

Spirituaalse töö tegijad kannatavad kahjuks sageli selle all, et nad ei suuda luua raha muidu kui füüsiliselt rabeledes, pidevalt ärevust tundes või tehes oma armastatud tegevuse kõrvalt mingit muud tööd selleks, et tagada stabiilne sissetulek.

Miski sellest pole vajalik.

Põhjus, mis loomise raskeks teeb, ei ole mitte selles, et selle tegevusega ei oleks võimalik kergemalt raha luua, vaid energeetilises mustris, uskumustes, mis takistavad sul tegemast kõige lihtsamaid ja võimsamaid valikuid, mis avavad klientide, raha ja ideede voo.

Raha vabalt loomine on valik

Mina olen Eva, Sinise Kookoni looja. Ma alustasin inimestega töötamist, tegutsedes energeetilise ja spirituaalse terapeudi ja arengutreenerina. Kuigi mulle meeldis see tegevus tõeliselt ja ma olin selles väga hea, ei suutnud ma aasta jooksul hakata sellega looma nii palju raha, et saaksin lõpetada muu töö tegemise ja täielikult pühenduda.

Põhjus oli mu enda energias. Kuni ma tegin kindla otsuse seda muuta.

Ma ohverdasin oma hirmud ja purustasin püsinud mustri. Ma jõudsin 1500€ kuus 25000€ kuus 7 kuuga – tehes just seda, mida ma päriselt teha tahtsin – aidates oma klientidel avada nende endi loomisvõime.

Selle aasta esimese kolme kuuga lõin ma oma spirituaalse impeeriumiga sama palju raha kui esimese tegevusaasta 12 kuuga, neljakordistades oma ettevõtte käibe. Ma olen loonud vähem kui 2 aastaga üle 400 tuhande euro.

Selle tegemine on olnud lihtne, ülimat rahuldust pakkuv ja eufooriat loov, sest ma loon endale. Just sellepärast, et ma loon endale, olen ma oma loomingus vaba. Määrav on see, millise olekuga ma loon, mitte kindla summa raha loomine. Sellepärast voolab ka raha vabalt.

Raha järgneb eufooriale. Alati.

Muutuse loomine toimub su energias

Kui sa tahad oma valitud tegevusega vabalt raha luua, siis tuleb sul ohverdada uskumused, mis piiravad su reaalsust.
 

See on ebamugav, sest see tähendab oma hirmudele sügavalt otsa vaatamist. Kui sa oled valmis seda tegema, siis on sul mõtet edasi lugeda.

Varjuvaba ja puhta maitsega raha loomine on lihtne just selle tegevusega, mida on kõige suurem isu teha ja kus on kõige rohkem rõõmu, eneseteostust ja eufooriat.

See, kui palju sa raha lood oma loomupäraseid andeid kasutades, on lihtsalt valik. Sina valid soovitud summa ja sina ise lood selle.

3-kuuline meistrikursus

Läbi 3 kuu töötame me energeetilise alkeemia võimsate vahenditega läbi sinu energias olevaid takistusi, neid paljastades, muutes ja ümber kodeerides.

Me töötame läbi su pakkumised ja tooted, turunduse ja müügi ning ettevõtte struktuurid. Sa näed selgelt, kus sinu teadvuses ja süsteemis on energeetiline pudelikael, kus klientide, raha või uute ideede vaba vool on takistatud ja eemaldad selle täpsusega.

Muutes arhetüüpsed varju koodid väe koodideks, aktiveerid sa oma võime luua raha. Kui sa oled valmis ohverdama oma varju, siis saad sa mitmekordistada oma sissetuleku. Ohverdamata oma tõelisi väärtusi ja olles enda ehedaim versioon.

Meistrikursus sisaldab videotunde, live otsetreeninguid, teste ja praktilisi ülesandeid.

Kui sa tahad saada infot Rikka Nomaadi järgmise avanemise kohta, anna meile sellest teada siin: 

Kui sa oled huvitatud Evaga personaalselt töötamisest, saada soov siin: 

Liitumine

Osalejate arv meistriprogrammis Rikas Nomaad on piiratud. Osalemiseks saada soov allpool ja me võtame sinuga ühendust.

Osalemistasu 7500€

Osalemistasu saab maksta ühes osas või kolmes osas 30-päevaste vahedega (3500€ + 2000€ + 2000€).

Kui sa tahad saada infot Rikka Nomaadi järgmise avanemise kohta, anna meile sellest teada siin: 

Kui sa oled huvitatud Evaga personaalselt töötamisest, saada soov siin: 

Kellele see on

Rikas Nomaad on sulle, kui sul on olemas ettevõtmine või ettevõte, läbi mille sa midagi lood. See, kui palju sa praegu selle tegevusega raha lood, ei ole määrav. Seda hakkad sa muutma. Pole oluline ka, kas see, mida sa arendada tahad, on su põhi- või kõrvaltegevus.

Osalemiseks on vaja

Kui sa tahad saada infot Rikka Nomaadi järgmise avanemise kohta, anna meile sellest teada siin: 

Kui sa oled huvitatud Evaga personaalselt töötamisest, saada soov siin: 

Kui sul on kursuse kohta küsimusi, siis saada meil hoidja@supremeempires.ee