Arhetüüpsed koodid su teadvuses

Sinu teadvuses on arhetüüpsed koodid, mis määravad kõik su valikud, kogemused ja selle, mis saab reaalsuseks.

Nad valitsevad kõike su elus. Ka praegu.

Kõike, mis toimub su teadvuses, saab kirjeldada läbi kaheksa arhetüübi. Osad neist kannavad endas su väge, teised su varju, hirme ja kahtlusi.

Kuigi paljud inimesed usuvad, et nad teavad, mis on nende probleemide põhjuseks, ei näe nad selgelt ja tervet pilti.

Varju ja Valguse arhetüüpide tundmine AVAB SU SILMAD.

Need tegelased, kes kõlavad nagu erinevad hääled su meeles, määravad iga su liigutuse ja otsuse, mille sa teed. Su suhetes. Su töös ja äris. Kõiges.

Läbi kursuse 4 osa õpid sa tundma Varju arhetüüpe ja Valguse arhetüüpe
ning seda, kuidas oma Varju koode Valguse koodideks muuta, et avada oma vägi ja muuta ennast külgetõmbavaks kõigele, mida sa luua tahad.

Tere tulemast iseenda maagilise väe avastamise ja avamise maailma.

Hind 600€

Ärganud Alkeemik on 4-osaline digitaalne kursus, mis aitab sul hakata oma varju maske ja uskumusi täpselt nägema ja selle sees olevat allasurutud väge vabastama kiiremini kui mistahes muu meetodiga.
 

Selle kursusel osalenud kliendid lõid oma elus muutusi, mida nad ei olnud suutnud aastatega teha, mõne nädala jooksul. Nad tegid seda ise. Nüüd on sinu kord.

SEE SISALDAB:

  • 4 videosalvestust Varju ja Valguse arhetüüpide ja Varju Alkeemia sammude põhjalike kirjeldustega
  • Maagiline PDF Varju Alkeemia täpsete sammudega, mida läbi tehes sa hakkad varju alkeemiliselt väeks muutma ja sellega muudad kardinaalselt oma elus toimuvat
  • Võimas Varju ja Valguse arhetüüpide kaart, mille abil sa hakkad oma teadvuses toimuvat selgelt nägema
  • Ligipääs maagilisele Supreme Empiresi Portaalile, kus leiad boonussisu ja videod energia muutmise ja uue teadvuse koodidega.
  • Kursuse saad läbida endale sobivas tempos ja sellele jääb piiramatu ligipääs.

Eva Lepik

Oraakel | Koodide aktiveerija | Supreme Empiresi Looja ja tegevjuht

Kui ma alustasin oma Varju lahustamist ja väeks muutmist, purustasin ma enda aastaid püsinud sissetuleku piiri. Minu piir oli, sõltumata sellest, mida või kui palju ma tegin, 2000€ kuus.
Kui ma hakkasin muutma ennast ja oma mustreid läbi energia, jõudsin ma 5 kuuga 10000€ ja siis 3 kuuga 28000€ kuus. Ma tegin seda luues kompromissideta seda, mida ma päriselt luua tahtsin, alustades nullist uue ettevõtmisega. Täna loon ma kvanthüppeid ja raha vaba vool on loomulik. Tehes ainult seda, mida ma kõige rohkem teha tahan ja olles ehe. Koos raha varju lahustamisega muutus kogu mu elu – mu suhted ja tervis uuenesid ja said täiesti uue kvaliteedi.

Vari on üks ja selles oleva allasurutud väe vabastamisega, muutub inimene ehedaks. Koos sellega muutub ehedaks kogu elu.

Mu kliendid teevad läbi väga suuri muutusi väga lühikese aja jooksul. Ma näitan inimestele, kuidas nad saavad avada oma võime näha puhast tõde, kuidas näha koodi ja energiat, kuidas saada Nägijaks.

Klientide kogemused

Loe siit Ärganud Alkeemiku kursuse kasutajate kogemustest:

Olen väga, väga tänulik selle fantastilise koolituse ja õpetuste ees. Igas loengus tundsin enda jälle ära. See koolitus oli imeline kingitus meile kõigile :))  Pani ikka väga ausalt endasse vaatama. Ja küll on turvaline teada, et on tööriistad kogu oma elu muutmiseks. Usk endasse, oma VÄESSE on tekkinud!

S.N.

Olen väga tänulik selle kursuse eest!!! See mõjus heas mõttes raputavalt ja hakkab kindlasti mõjutama ka minu edasist kulgemist!!!

M.E.

Ostsin ligipääsu Ärganud Alkeemiku kursusele. Kursus puudutas väga ja tegelen teemaga edasi.

O.T.

Olen väga õnnelik, et sain aimdust iseenda võimsusest ja tööriistad oma väeni jõudmisel.

A.L.

Minu taipamised ja tunnetus avardus ning märkan igapäevaselt, kas olen ja elan väes või varjus. Olen tänulik.

K.T.

Tänan Sind selle võimsalt transformeeriva kursuse eest! Äratundmine, et kõik on ÜKS, olenemata, millisest Portaalist või Kanalist see voolab, on toonud võimsa tajumise Ärkveloleku Väest. Aitäh, et oled nii võimas Looja ja Inspireerija!

A.K.