Raha on energeetiline seisund

Raha on energeetiline seisund. Raha vool on energia vool läbi sinu välja. Eemaldades enda energias varju takistused, mis lükkavad raha eemale, muudad sa selle loomise lihtsaks. See on energeetiline seadus.

Kui sa juba tead oma Varju uskumusi, siis sa tead, et nende muutmine väeks – külgetõmbavaks sageduseks, millega sa lood soovitud elu – on energeetilist alkeemiat kasutades kiirem ja võimsam kui mille tahes muuga.

Kui sa ei tea oma Varju uskumusi, siis sellest kursusest läbi minnes hakkad sa nägema oma rahaga seotud uskumusi ja vabanema Varjust – sellest, mis takistab sul luua raha ehedana ja oma väärtusi maha müümata. Raha loomise takistus on sageli mujal, näiliselt rahaga mitte seotud elu osas.

Vari on üks ja kui sa võtad oma väe varjult tagasi, siis näed oma elu muutumas kõiges.

See kursus on loodud nii, et sellest läbi minnes ja endaga töötades, paljastad sa järjest  endas olevaid raha loomisega seotud varju koode ja tehes endaga tööd vabastad neisse lukustunud väe – sellega lood sa raha ja kõik muu oma elus, varjuvabalt, ehedana.

See on energeetiline muutus, mille sa lood ise.

Hind 600€

Koodinägija liikmetele on soodushind.

Alkeemiline Raha on 5-osaline digitaalne kursus, mis aitab sul hakata oma raha loomist takistavaid varju koode ja uskumusi täpselt nägema ja neis olevat allasurutud väge vabastama kiiremini kui mistahes muu meetodiga.
 

Sellel kursusel osalejad lõid raha ootamatult lihtsalt, lühikese aja jooksul, muutes enda energia maskidest vabanedes ehedaks ja ligitõmbavaks sellele, mida nad tegelikult luua tahavad. Seda tehes muutus nende elu ka teistes, rahaga näiliselt mitte seotud osades.

Vägi on üks.

SEE KURSUS SISALDAB:

  • 5 võimsat videosalvestust, millest läbi minnes hakkad nägema, kus sa oled rahale oma väe ära andnud ja milliste sammudega sa oma raha loomise väe omaks võtad.
  • Maagiline Varju ja Valguse arhetüüpide kaart, mille abil sa hakkad nägema, kus sa oled väes ja kus annad ise oma väe ära.
  • Ligipääs Supreme Empiresi Portaalile, kus leiad boonussisu ja videod energia muutmise ja uue teadvuse koodidega.
  • Kursuse saad sa läbida endale sobivas tempos ja sellele jääb piiramatu ligipääs.

Mina olen Eva Lepik

Oraakel | Koodide aktiveerija | Supreme Empiresi Looja ja tegevjuht

Kui ma alustasin oma Varju lahustamist ja väeks muutmist, purustasin ma enda aastaid püsinud sissetuleku piiri. Minu piir oli, sõltumata sellest, mida või kui palju ma tegin, 2000€ kuus.
Kui ma hakkasin muutma ennast ja oma mustreid läbi energia, jõudsin ma 5 kuuga 10000€ ja siis 3 kuuga 28000€ kuus. Ma tegin seda luues kompromissideta seda, mida ma päriselt luua tahtsin, alustades nullist uue ettevõtmisega. Täna loon ma kvanthüppeid ja raha vaba vool on loomulik. Tehes ainult seda, mida ma kõige rohkem teha tahan ja olles ehe. Koos raha varju lahustamisega muutus kogu mu elu – mu suhted ja tervis uuenesid ja said täiesti uue kvaliteedi.

Vari on üks ja selles oleva allasurutud väe vabastamisega, muutub inimene ehedaks. Koos sellega muutub ehedaks kogu elu.

Mu kliendid teevad läbi väga suuri muutusi väga lühikese aja jooksul. Ma näitan inimestele, kuidas nad saavad avada oma võime näha puhast tõde, kuidas näha koodi ja energiat, kuidas saada Nägijaks – kuidas elada oma elu väes olles.

Klientide kogemused

Loe siit Alkeemilise Raha kursuse läbinute kogemusi:

See kursus on olnud pöörane. Esmaspäevast kuni eilseni ma energeetiliselt lausa lendasin ja erinevad broneeringud mu teenusele järjest lihtsalt tulid, täiesti maagiliselt. Lihtsalt sellele kursusele ja oma energeetilisele olekule pühendudes.

H.O.

 
 

Ma sain täna aru, et mul on palju suurem raha loomise vägi, kui teadvustanud olin, ei arvestanud varem, et mu firma tulu ongi minu loodud…

E.A.

 

‘Intiimsus rahaga’ laivi vaadates paljastus niipalju varju. ja samas paljastus ka teema, mida olin alla surunud.

H.O.

 
 

Palju äratundmist aga ka mõistmist, et kõik ongi vaid sinust endast lähtuv. Kaevun nüüd teadlikumalt, sest tööriistad, mida jagasid, on võimsad. Aitäh veelkord.

E.H.

 

Tänusõnad, see oli ülihea kursus, tajusin mingit hetkel seda mõõtmatult ruumi, selline nagu millegi. tundmatu puudutamine nagu avardumine…

H.P.

 

Milline austus nüüd mu sisse tekkis ja ma olen nii tänulik, et seda läbi näen. Suhtumine muutus hoobilt. Muidugi annan välja, täpselt, täpsel ajal ja austuse ning tänutundega!!!

E.H.

 

Tajusin eile täiesti müstilist kogemust! …kui
olin ühe uskumuse paljastanud ja varju lahustanud, käis nõks kuskil
sügavuses ja tundsin erakordset värvilist lõhna, midagi täiesti
erakordset, mida pole kunagi varem kogenud! Nagu intensiivne,
ekstaatiline, aga samas väga lihtne, rahulik, selge! Ja see kestis vaid
sekundi samas terve sajandi.
 
J.P.
 

…Olen ise asju korda saatnud ja minuga on asjad toimunud. Olen küsimata saanud vastuseid. Tee mida mööda käin on usaldus… kõnnin õhus. See võib tunduda absurdne, kuid kogemus on reaalsest reaalsem.

 
A.K.

Ma ei ole kunagi kogenud nii puhast rõõmu, tänutunnet ja väge nagu praegu. See on imeline!

Ja mis uksed on avanenud ja mis kutsed.

E.A.

 

Tegelen oma raha suhetega ja no mida kõike seal vastu ei vaata…AGA
kuhu see kõik viis, oli äratundmine, kuidas olen kannatuse ja
kannatamise oma olemuse osaks teinud ja sellele lausa märtri staatuse
andnud. See hetk kui seda nägin – no seda ei oska isegi kirjeldada.

A.L.

 

Minul oli abiks esimeses laivis antud soovitus. No tuli välja palju huvitavat. Enamus varjusid maandusid lapse energiasse, aga oli ka prostituudi varju.

Alguses oli raske kaevamist alustada, aga siis ütlesin endale, et tegelikult ma saan hakkama küll. Saingi.

Kokkuvõtteks oli palju üllatusi ja täielik energia muutus.

A.L.

 

Külastasin täna oma pangakontot. Maksin kergusega oma arve. Kontole oli tekkinud lisaraha ametkonnalt, kust makse juba oli laekunud. Veel suurem osa laekus juurde, mida ma ei oodanud. Üllatusega nägin, et kursuse ajal olin saanud oma 2 aasta taguse võla kätte. Kavatsesin seda lähipäevil küsida, kuid see jäi nüüd ära – raha laekus küsimata.

Ja raha, mida mulle mu tööpanuse eest hetkel makstakse, millega ennem rahul olin, ei maitse enam nii hästi. On tekkinud elevus oma tõeline Geenius leida! Aitäh!

Ü.V.

 

Suur tänu Eva selle ägeda kursuse eest! Teadsin endas olevat rohkelt ohvrivarju, aga tänu kaardile avastasin kavala saboteerija. Lahustan varju ja naeran enda üle õnnelikult. See on väga põnev ja mänguline. Ja kui lõpetan väelausetega on ikka võimas tunne küll.
 

M.R.

 

Näen
enda ees treppi ülespoole. Ja kuigi seisan alles esimesel trepiastmel,
siis rõõmustan ja olen elevil, et tegin valiku sealt trepist üles minna.
Iga aste viib mind lähemale minu Geeniusele ja kaugemale varjudest.
Olen põnevil.

M.B.