Teemantlaser Viis
toimub
28. juulil 2023

 
 
Sa võid muuta oma elu ühe päevaga.

See on läbi terve päeva kestev sügavate ja täpsete muutuste loomine su energias ja koodides, kus saab alguse kõik, mis toimub 3d-s.
 
See on võimas aktiveerimine, mille sarnast mujal ei ole tehtud.
See on lahtiühendus, mille mõju sa tunned kohe.
 
Su pilk teravneb ja sinu võime lugeda koode ja sagedusi nii endas kui oma klientides avaneb uuel tasandil.

 

 

Teemantlaser  toimub 

läbi päeva kell 10.00 -18.00, pausidega.

 
2 osalemise taset ja 2 hinda – Platinum ja Hõbe
 
Terve päeva kohtumised salvestatakse ja osalejana saad sa neile piiramatu ligipääsu Supreme Empiresi Portaalis.
 

Vaata eelmises Teemantlaseris osalenute kogemusi:

Teemantlaser Platinum

Aktiivne otse live’is sinu energia alkeemiline muutmine läbi kogu päeva.

Teemantlaser Platinum on sulle, kui sa oled valmis minema sügavale ja läbi vaatama Varju illusioonist enda teadvuses, sõltumata sellest, kui ebamugav see on – et näha tõde oma olemuse ja võimete kohta.

See on sulle, kui sa tahad saada Koodide Valitsejaks ja kui sinu võime ja vabadus luua oma elu ise ja teadlikult on sulle ülimalt olulised.
 

See on puhas lahtiühendus, pehmenduseta.

Teemantlaser Platinumis osalejate arv on piiratud.

Teemantlaser Platinumis osalemise tasu on 5000€.
Koodinägija liikmetele kehtib soodushind 3500€.

Teemantlaser Hõbe

Teine võimalus Teemantlaseris osaleda on jälgida Platinumis osalejate live-is toimuvat koodide aktiveerimist ja energia muutmist. Jälgides, kuidas me muudame osalejate varju täpsusega väeks, saad sa aktiveeritud ning kasvab sinu võime näha võtit, millega sa saad avada endas uue reaalsuse.

Teemantlaser Hõbedas osalemise tasu on 1000€.
Koodinägija liikmetele kehtib soodushind 800€.
Koodinägija soodushinna avamiseks küsi koodi meilil
hoidja@supremeempires.ee.

Loe eelmises Teemantlaseris osalenute kogemusi

Teemantlaser Platinumis osalenutelt
Mari:

Märtsi lõpus osalesin Teemantlaser Kahes kindla eesmärgiga – müüa oma Pariisi ilusalongid kasumlikult. Mai lõpus (kaks kuud hiljem) müüsin ettevõtte, mida olin tahtnud müüa 4 aastat al. 2018!

+ Lõpetasin sõbralikult oma pikaajalise üle 5 aasta kestnud suhte.

Metsik VABADUSE tunne ja täiesti uus energia.

Raimond:

Aitäh veelkord Teemantlaseri eest. Eilne päev oli minu jaoks vabadus 2.0 sageduse aktiveerimine kehas.

Ülle:

Ma ei osanud arvata, et sellised muutused minuga toimuda saavad.

See oleks nagu MÜSTILINE ROOS, mis avanes järk järgult uuele sagedusele. Ma nägin konkreetselt, millises illusioonis ma olin elanud. Ma nägin koheselt, kuidas ma oma loori läbisin….
olles uues reaalsuses. Mida sügavamale ma sukeldusin, seda suuremad kehaprotsessid toimusid. Mu keha rääkis minuga…ma avasin oma sisemise GEENIUSE. Hämmastas, millise selgusega ja kergusega see informatsioon kohale jõudis. Kuidas toimusid asjade kokkulangevused ja situatsioonid….maagiline! Sellist kogemust peab ise läbi tundma, kogema. Mu füüsiline keha protsessib veel sellest müstikast. Ma alistun täielikult oma GEENIUSELE! Ma Tänan!
Regina:
Minus muutus kõik ja on jätkuvalt muutuses.
Ma olen palju rohkem kohal. Ma annan ennast täielikult hetkesse. Ma naudin endaks olemist ja enda jagamist. Ma tunnen sellist armastust iseendaks olemisest.
Et mul ei olegi kedagi teist vaja, tunne 😉
Piiride seadmine on lihtsaks ja põnevaks muutnud. Peale kohtumist ma lahustasin oma varju naerdes, mängides koos perega, ma olin täielikult  sõdalase ja maagi energias. Kadunud on, et ma pean. 
Tänu millele ma voolan, teen asju kaootiliselt. Olen ühenduses maagiaga enda sees. 
Näen veel selgemalt. 
Ja kõik on nii lihtne.
Liitu siin:
Teemantlaser Hõbedas osalenutelt
Anu:

Minu kogemus Teemantlaser Neli Hõbedas algas esimestest minutitest emotsioonidega, et tõstsin standardit ja julgesin läbi minna hirmust valida iseennast ja arengu lähemale oma kõrgema teadlikkuseni.
Iga teema selles kõnetas mind väga. Päeva edenedes ka minu eneseusaldus tõusis kogu aeg.
Tegin märkmeid ja neid täna üle lugedes märkan taas, kui palju koode maandus. Iga lause, mis sai kirja pandud on täna samuti kullavääriline ja paneb mu keha värelema.
Mingi suur sõnum on siin, midagi suurt ja imelist on selle kõige sees kokku.

Märkasin ka mitmeid erinevaid varjukohti. Eriti esimeses sambas, millega olen tegelenud pikalt – enese väärtustamine. Palju kollektiivsest varjust tulenevaid uskumusi tuli pinnale. Näen, kus mul on potentsiaali lahustada oma varju ja vanu uskumusi, et jõuda lahtiühenduseni.
Ja et see on minu valik olla väes ja lahti lasta kontrollist elu üle.

Olen tänulik selle päeva iga minuti eest! Olen tänulik, et olen valinud selle teekonna.

Eve:
Olen selle päeva eest väga tänulik! Mu keha võttis tulevase sündmuse juba päev varem vastu, tundsin kätes surinaid ja sellist meeldivat elevusepinget, kui makset tegin. Käelabad tundusid peale üritust justkui seest lühemad. Sõrmedes oli tunne nagu peale 10-päevast paastumist. Keha tundub kergem….

…Päeva teisel poolel hakkas keha iseenesest lahitühendamisi tegema. Kohe vähemalt 5 korda järjest. Kuna mul käib see protseduur üsna intensiivselt, tähendas see, et raputas kohe korralikult läbi. Terve päeva jooksul oli tunda energia liikumist terves kehas.

Minu teemat otseselt keegi ei puudutanud, kuid sel polnud üldse tähtsust. Üleüldine shift oli väga võimas. Tunnen lihtsalt, et kõike, nii selgelt tunnetamist, nägemist kui ka lihtsalt elujõudu tuli korralik annus juurde. Tunnen, et suudan kergusega oma nö. ristteel olemise kõik momendid maagiliste lahendusteni viia. Just selline tunne ongi.

Triin:

Jagan oma kogemust, mis oli minu jaoks üllatav, samas väga rahulik. Olin enda jaoks valmis pannud tööteema. Teenin u 7000 kuus (neto kätte) , lagi hetkel on 12000-14000. Töö on turvaline, tundus kindel, aga väljakutseid enam ammu ei paku ja arengut ei ole. Olen Soomes arstina. Teemad kõnetasid, kuni tuli Ere piiride teema. Kuna olen ka psühhoterapeut, oli teema tuttav ja just mõtlesin, et aura piiridega olen sel puhul patsientidega sama teinud. Tegin ikka kaasa ja kui tõmbasin oma aura harjumuspärase u 20 cm peale kokku, käis vilksti peast läbi mõte, et miks alati just nii. Sisekõne edasi ei jõudnud minna, sest sel hetkel kukkus valguskeha kokku, null cm. Hetkeks oli nagu üllatuse tunne, et mis moodi nii, kuidas ma nüüd siis nii olen, nahani paljas (võrdlus nagu lapse sünd – platsenta kaudu ei saa enam ei toitu ega hapnikku, ometi elan).  Samal ajal rahu, kõik algas nö nahast ka rullus ja voolas sisse, avarusse. Selline pime ja samas valge, tühi ja samas elav keskkond. Teadmine, et siin on kõik, kõik vajalikud koodid ja mustrid ja ideed ja teostused.

Reet:
“Mul endal aktiveerus:
Standardid – tõsta standardit ja ma saan seda teha pidevalt ja igas mikrootsuseski päeva jooksul
Selle tulemus oli see, et õhtul tuli mulle üks koolitustöö pakkumine, mis tegelikult ei inspireerinud, ei vastanud mu maitsele ning ka rahaliselt oli see väiksema hinnaga. Võimalik, et kuu tagasi oleks ma selle vastu võtnud (kuidas ma ikka ütlen ära, kui ilusti küsitakse ja et mis minust arvatakse ja äkki siis arvustatakse ja muu selline jama).
Nüüd aga ütlesin lihtsalt ja neutraalselt, et see mulle ei sobi ja ise olin lausa eufoorias.
Ema teemat olen nägemas uue koha pealt – ma ei vaja tema heakskiitu oma vaimsele arengule näen üha selgemalt tema varjukõnet.
Olen sellel nädalal saanud veel ridamisi kogemusi, mul oli klienditöö päev ja koolituspäev.
Tunnen suurt erinevust selles osas, millises energias ma asju teen ja kui rohkem panustav on minu üha puhtam seisund inimestele, kellega töötan.
Olen muutunud täpsemaks ja ka julgemaks küsimisel, see on Eva koodide mõju – puhtus, täpsus ja neutraalsus.
Lisaks saan uusi huvitavaid pakkumisi ja ootan lausa huviga varju trigerdamist ja trikitamist :)”
Liituma: